شبنم جعفری | معلم زبان انگلیسی کودکان

اینجانب شبنم جعفری به مدت ده سال است که مشغول به تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان و فارغ التحصیل زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد تهران هستم.

به دلیل مطالعات آزادی که در شناخت کودکان دارم در تدریس خصوصی زبان انگلیسی به کودکان بسیار مسلط هستم و میدانم که هر کودکی در چه سنی و با چه پیش زمینه ای چقدر زمان احتیاج دارد تا زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرد من علاوه بر اینکه روی مباحث آموزشی انگلیسی به کودکان مسلطم فن بیان خوبی در برقراری ارتباط با کودکان دارم و همچنین به لحاظ روانشناسی کودکان را به خوبی می‌شناسم.

در جلسه اولی که در تدریس خصوصی زبان انگلیسی با کودکان دارم روش تدریس مناسب او را پیدا می کنم و از آن به بعد به طور مجزا و به روش او شروع به آموزش زبان انگلیسی می کنم بنده صبر و حوصله بسیار زیادی در هنگام آموزش زبان انگلیسی به کودکان دارم و روی کودکان به لحاظ کاریزماتیک تسلط کاملی دارم و برای هر سن روش مخصوص خودم را دارم.

به طوری که پدر و مادرها ای که فرزندشان با من تدریس خصوصی زبان انگلیسی دارند بعد از چند جلسه متوجه تغییرات او  و به خاطر سپاری کلمات انگلیسی می‌شوند و همچنین من از خود والدین نیز برای تدریس بهتر نظرسنجی می کنم و در کودکان ایجاد خلاقیت و پویایی برای یادگیری بهتر می کنم.

با این روش بهترین مدرس زبان انگلیسی برای هر کودک خود او می شود و با خلاقیت و اشتیاق خود شروع به ترتیب کلمات و یادگیری آنها می کنند.

از دیگر معلم های زبان انگلیسی کودکان که در گوئج لند فعالیت دارند می توان به سرکار خانم معتضدی که در انگلستان به دنیا آمده اند و متخصص آموزش زبان انگلیسی در تهران هستند و خانم علیزاده که مدرک لیسانس زبان انگلیسی و مدرک تدریس زبان از مجتمع فنی تهران برای تدریس زبان به کودکان و نوجوانان را دارند اشاره کرد 
برچسب ها

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن