سحر پیر اصغری | آموزش کاربردی انگلیسی به دانش آموزان

سحر پیر اصغری مدرس کانون زبان به مدت ۱۰ سال است که مشغول به فعالیت در تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران هستم به صورت خصوصی و نیمه خصوصی از پایه تا پیشرفته با مدرک کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی.

من از شیوه های جدید و موفق آموزشی برای تدریس زبان انگلیسی استفاده می کنم.

در این مدت در منزل و محل کار یا آموزشگاه تدریس داشتم من مدرک English proficiency از کشور استرالیا را دارم. روشی که من در تدریس زبان انگلیسی استفاده می کنم یادگیری آن را بسیار آسان کرده و با استفاده از منابع متنوع تصویری که دارم انگلیسی را به صورت کاربردی به زبان آموزان آموزش میدهم و این کار باعث می‌شود که آنها راحت‌تر زبان انگلیسی را یاد بگیرند.

من و شاگردانی را هم برای آیلتس ۷ آکادمیک برای مهاجرت تحصیلی و زندگی آماده کردم.

برای مثال بنده در آموزش یادگیری اصلی مهارتهای آیلتس روی فراگیری زبان آموز تمرکز دارم نه صرفا فقط مطالعه کتاب های زبان.

زبان آموز باید بتواند زبان را درک کند و عمیقاً آن را بفهمد و ذهن خود را درگیر مطالب جدید و یا زبان دوم کند.

من با توجه به سابقه خوبی که در تدریس زبان انگلیسی دارم در انتقال مفاهیم گرامری و دستور زبان انگلیسی مهارت خوبی دارم و مسلط هستم و معتقدم که به صورت فرمولی نمی توان زبان را به زبان آموز آموزش داد و باید کاملا به صورت مفهومی و قابل درک باشد و همچنین مثال ها نباید کلیشه‌ای باشد و شخص هزاران بار در کتاب آن را خوانده و حفظ کرده باشد زیرا در یک مکالمه طبیعی ممکن است هزاران اتفاق غیر قابل پیش بینی برای شخصی که در حال صحبت است افتد و واقعا مهم است که شخص گرامر را در بین لغات و جملات طبیعی یاد بگیرد.

سطح زبان آموز برای بنده بسیار مهم است زیرا اوست که به من می‌گوید که باید از کجا شروع کنم زیرا گاهی این معلم است که نمیتواند سطح زبان آموز را تشخیص دهد و با طولانی کردن جلسات در لول های پایین وقت زبان آموز و هزینه او را طلف می‌کند.

به طور کلی برای بنده آموزش مفهومی زبان انگلیسی بسیار اهمیت دارد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن