سارا شاکری | آموزش لغات زبان انگلیسی به کودک

سارا شاکری هستم معلم زبان انگلیسی با مدرک فوق لیسانس

از سال ۹۰ در حال تدریس زبان انگلیسی هستم مدرک تحصیلی ام را از دانشگاه آزاد تهران مرکز گرفتم و ۵ سال سابقه تدریس به کودکان را دارم.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای 9 سال
تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای 9 سال

در تدریس زبان به کودکان انرژی زیادی را به کار می برم زیرا خود کودکان پر انرژی هستند و برای یادگیری زبان احتیاج به یک معلم پر انرژی و با هیجان دارند.

سبک تدریس من با توجه به شناخت از کودک کاملاً متفاوت است.

من با توجه به روحیاتی که کودک دارد و بازی های مورد علاقه او درسنامه را برای والدین تنظیم می‌کنم و لغاتی که می خواهم در آینده به او آموزش دهم را دسته بندی می کنم.

کودکان دارای روحیات متفاوتی هستند و همچنین روحیات والدین آنها تأثیر مستقیمی بر آموزش کودکان می گذارد حتی یک عادت مطالعه کوچک نیز روی یادگیری کودکان اثر متفاوتی می‌گذارد.

من برای تدریس کودکان از پایه و سطوح ابتدایی یعنی Beginners شروع به تدریس می کنم تا سطح Intermediate و High – Intermediate

داشتن بیان مناسب برای کودکان از اهمیت فوق العاده برخوردار است و همچنین صبر و حوصله.

من از روش های مختلف مانند فیلم ، کارتون و انیمیشن و موسیقی برای آموزش تلفظ و لهجه در تدریس خصوصی زبان انگلیسی به کودکان استفاده می کنم.

در تدریس بسیار گام به گام عمل می کنم و مرحله به مرحله دانش آموز را در آموزش مکالمه پیش می‌برم.

از نظر من معلم زبان انگلیسی کودکان باید خودش مفاهیم و گرامر را به خوبی متوجه شده باشد تا بتوانند آن را به زبان کودکان تغییر داده و به آنها آموزش دهد

من در این مدت فعالیت با موسسات زیادی همکاری داشتم و در تمام این کلاس ها در زمانی که از آموزش گام به گام با اصول و روش های یادگیری کودکان استفاده می کردم همیشه نتایج مفیدی را می گرفتم.

با آموزش لغات و کلمات اطراف کودک شروع به تدریس می کنم و بعد آرام آرام محیط اطراف او را گسترده تر می کند و از همه مهم تر شروع به آموزش بیان جملات ضروری زندگی خود می کنم.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن