زهره قنبریان | معلم زبان انگلسیس کودک

زهره قنبریان هستم معلم زبان انگلیسی کدوکان

با سابقه پانزده ساله و همکاری با مهدهای کودک و مدرسه های ابتدایی غیر انتفاعی در شهر تهران.

بازی های گروهی کودکانه، شرکت در کلاسهای گروهی، ایجاد رقابتی سالم در بچه ها و تشویق بچه ها در صورت یادگیری میتواند در آموزش صحیح و موفق زبان انگلیسی به کودکان بسیار موثر باشد.

بهتر است تحت تاثیر تبلیغات کاذب برای آموزش های کوتاه مدت زبان انگلیسی به کودکان و دوزبانه کردن کودکان قرار نگرفت و فشار زیادی از این حجم آموزش ها به کودکان وارد نکرد، بجای آن بهتر است به صورت اصولی و با استفاده از روش های علمی به آموزش خردسالان پرداخت.

استفاده از کتب آموزشی مناسب برای کودکان باعث می شود تا کودکان به صورت گام به گام و با تلفظی صحیح با زبان انگلیسی آشنا بشوند.

باید سعی شود تا مهارت های گفتاری، شنیداری، مکالمه و درک مطلب در بچه ها به صورت همزمان تقویت بشوند، البته تا وقتی که کودک به تسلط کاملی از زبان مادری نرسیده باشد نمیتوان قواعد دستور زبان را برای شان به صورت جدی تدریس کرد.

من در سیستم آموزشی برای کودکان بین 5 تا 10 سال از مجموعه کتاب های Phonics استفاده می کنم. این کتابها از شش مجموعه تشکیل شده اند و با آموزش صحیح حروف الفبای انگلیسی آغاز می شوند و تا جمله بندی های ساده روزمره پیش می روند.

لازم است توجه داشت که نمی توان به بچه هایی که زبان انگلیسی را به عنوان یک مهارت یاد می گیرند حجم عظیمی از اطلاعات را در مدت زمانی کوتاه ارائه داد. این کتب دارای تصاویری زیبا هستند که می توانند توجه و تمرکز بچه ها را جلب کنند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن