زهرا کمالی | معلم زبان انگلیسی مقاطع آیلتس و تافل

زهرا کمالی هستم مدرس خصوصی زبان انگلیسی مقاطع آیلتس و تافل و آموزش زبان انگلیسی در کوتاه مدت. با توجه به نیاز جامعه امروز به یادگیری زبان انگلیسی بسیاری از افراد بزرگسال و شاغل ترجیح می دهند برای یادگیری این زبان به صورت برگزاری کلاس های خصوصی اقدام کنند.

فرقی نمیکند شما قصد مهاجرت از کشور را داشته باشید و یا برای پیشرفت در شغلتان قصد دارید زبان انگلیسی بیاموزید مهم این است که این راه را آغاز کرده اید و به دنبال پیشرفت هستید. بسیاری از افراد سوال میکنند که آیا یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت تضمینی است؟ در جواب به این سوال باید به این افراد گفت چه تضمینی بالاتر از خواسته و هدف شما؟ من به عنوان یک مدرس حرفه ای تمام نکات و جزئیاتی که برای تسلط نسبی شما به زبان انگلیسی لازم است در مدتی که مشخص شده در اختیارتان قرار میدهم، این که شما چقدر بتوانید از این اطلاعات استفاده کنید و یا تا چه اندازه به دنبال حفظ این اطلاعات باشید بستگی به خودتان دارد، پس نباید تصور کرد با برگزاری کلاس های خصوصی قرار است معجزه ای رخ دهد و شما بعد از 6 ماه یا به طور مثال 50 جلسه قرار است مثل بلبل انگلیسی صحبت کنید.

انسان ها با استعدادها و تواناییهای مختلفی به دنیا می آیند اما نباید فراموش کرد که خداوند در وجود انسان ها قدرت اراده را نهاده است تا به هر آنچه می خواهند دست پیدا کنند. پس یادگرفتن زبان انگلیسی امری است که در قدم اول باید با استعداد و سپس با انگیزه شما همخوانی داشته باشد.

افراد زیادی هستند که زبان آموزی را از صفر آغاز میکنند اما در میانه راه آن را رها می کنند، یا تا مقاطع بالای زبان انگلیسی پیش می روند اما از آن بهره ای نمی برند چون چیزی نیاموخته اند، من به عنوان یک مدرس به شما پیشنهاد می کنم قبل از این که بخواهید مدرسی را استخدام کنید تا به شما زبان را بیاموزد از خواسته قلبی و هدف خود مطمئن باشید.

آموختن زبان انگلیسی نیاز به تمرین و ممارست دارد، هیچ فرقی نمیکند شما از چه منبعی برای آموزش استفاده کنید و یا این که مدرس شما چه کسی باشد، در حال حاضر سایت های زیادی وجود دارد که به صورت مجازی آموزش زبان انگلیسی را در اختیار کاربران قرار میدهند، اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی در مدت کوتاه نیز همه جا دیده می شوند، بنابراین باید هرکس که بخواهد به راحتی به این زبان مسلط باشد، پس ایراد کار کجاست؟

با توجه به عرایضم باید اضافه کنم اگر میخواهید به زبان انگلیسی مسلط باشید بهتر است اول تصمیم جدی بگیرید و سپس برای تقویت مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی که شامل مهارت های نوشتاری، گفتاری، شنیداری و خواندن است شروع به تمرین کنید، استفاده از کتاب ها و ژورنال های زبان اصلی در زمینه های مورد علاقه تان به پیشرفت شما در گرامر و خواندن و درک مطلب کمک زیادی می کند، تماشای فیلم ها در زمینه های گوناگون شما را با اصطلاحات و لغات کاربردی آشنا می کند و همچنین تماشای کانال های ماهواره ای زبان اصلی پخش اخبار و امثال آن قدرت شنیداری شما را بالا خواهد برد. در کنار این همه تمرین حضور یک مدرس با تجربه و موفق هم میتواند مکمل خوبی برای تسلط شما به زبان انگلیسی باشد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن