حمید میر محمدی | دبیر با سابقه زبان انگلیسی

حمید میر محمدی هستم معلم تدریس خصوصی زبان انگلیسی هشتم به مدت ۱۲ سال است که مشغول به تدریس خصوصی زبان انگلیسی هستم و پایه های مختلفی رو از جمله هشتم نهم و دهم رو تدریس کردم فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه تهران را دارم بیشتر دانش آموزانی که در این دو سال اخیر داشتم دانش آموزان هشتم بودند و بیشترین مشکل آنها نیز نکات گرامری و دستور زبان انگلیسی و دیکته آن بوده است.

اغلب دانش آموزان پایه هشتم به دلیل اشکالات اساسی که در یادگیری زبان انگلیسی در سالهای قبل داشته‌اند در پایه های بعد نیز با سخت شدن مطالب زبان انگلیسی و وارد شدن اصطلاحات به درس های زبان انگلیسی پایه هشتم به مشکلات اساسی بر می خورند.

بنده به دلیل تسلطی که روی ترجمه زبان انگلیسی دارم با همه اصطلاحات زبان انگلیسی آشنا هستند و تمام نکات مهم زبان انگلیسی هشتم رو بارها و بارها دوره کردم فن بیان بسیار خوبی در تدریس دارم دو سال نیز در مدارس دولتی زبان انگلیسی هشتم تدریس کردم و در آموزشگاه های خصوصی زبان انگلیسی نیز در تهران مشغول به کار هستم.

من در آموزش زبان انگلیسی از کتاب های مختلفی بسته به مهارت زبان آموزان استفاده می کنم زیرا افراد در زبان انگلیسی دارای تفاوت های بسیار زیادی هستند از مثال های کاربردی و روزمره تبدیل به طرح زبان انگلیسی به روش های کتاب درسی زبان انگلیسی پایه هشتم نهم و دهم مسلطم.

من در تدریس خصوصی زبان انگلیسی اصول اولیه را به خوبی رعایت می کنم همیشه بر این باورم که آنچه را که خودم عمیقاً از زبان انگلیسی در کرده‌ام به دانش آموزان و یا زبان آموزان آموزش دهم.

به طور کلی من در تدریس خصوصی زبان انگلیسی جلسات خیلی خوبی با زبان آموزان برقرار می کنم و به زبان خیلی ساده و روان به آنها آموزش می دهم.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن