ثریا میرحسینی | معلم انگلیسی با 8 سال سابقه تدریس

اینجانب در ثریا میرحسینی هستم معلم تدریس خصوصی زبان انگلیسی هفتم سابقه هشت ساله در تدریس خصوصی زبان انگلیسی دارم و به مدت دو سال است که زبان انگلیسی پایه هفتم را تدریس میکنم.

من به آموزش زبان انگلیسی هفتم کاملا مسلطم و با دانش آموزان زیادی درباره نکات زبان انگلیسی هفتم و دیکته زبان انگلیسی هفتم تدریس داشته ام.

اغلب دانش آموزان هفتم روی نکات گرامری درس ایشان مشکل دارند و همچنین در قسمت دیکته زبان انگلیسی بسیار ضعیف هستند به دلیل اینکه دیکته زبان انگلیسی با فارسی تفاوت بسیار زیادی دارد.

من قبل از تدریس خصوصی زبان انگلیسی هفتم در پایه های درسی مختلف با دانش آموزان تدریس داشته ام عموم این دانش‌آموزان نیز در قسمت‌های گرامری و دیکته و ترجمه مشکلات زیادی دارند.

یکی از عواملی که معلمان زبان باید آن را رعایت کنند درک عمیق زبان انگلیسی است و اینکه به هیچ عنوان زبان انگلیسی را با زبان فارسی مقایسه نکنند زیرا این باعث گمراهی بیشتر دانش آموز می شود و در اصطلاحات جدید و کلمات جدید باعث می شود که دانش آموزان دچار سردرگمی بیشتری شوند.

بنده کاملا مخالف به حفظ کردن کلمات و جملات کلیشه ای زبان انگلیسی هستم اما متاسفانه در زمانی که با دانش آموزان هفتم زبان انگلیسی کار می کنم مجبورم که از متد کتابهای درسی خود دانش آموز استفاده کنم.

و بر اساس نوشته های کتاب انگلیسی هفتم نکات گرامری و ترجمه زبان انگلیسی ها به آنها بگویم.

بنده در آموزش زبان انگلیسی نکات ارزشمندی را به صورت جزوه و مرحله ای برای دانش آموزان آماده کرده ام و با نکاتی که در هنگام آموزش از آنها استفاده می کنم مطالب زبان انگلیسی هفتم را به خوبی تدریس می کنم و بیشتر سعی می کنم دانش آموز را در آموزش زبان مشارکت دهم تا تمرکز او در کلاس حفظ شود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن