تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منطقه 1 تهران

با توجه به تقاضای زیاد مخاطبان برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منطقه ۱ تهران تصمیم گرفتیم شما زبان آموزان عزیز را با نحوه فعالیت گوئج لند در تدریس خصوصی زبان انگلیسی از سایر زبان های خارجه آشنا کنیم.

اگر تا به حال تجربه خوبی در یادگیری زبان انگلیسی نداشته اید و روش های مختلفی را امتحان کرده اید و ممکن است حتی تصور کنید به دلیل اینکه استعدادی در این زمینه ندارید از یادگیری زبان انگلیسی منصرف شده باشید اما مطمئن باشید که اشتباه می کنید زیرا شما با استعدادی و همانطور که توانسته‌اید زبان مادری تان را یاد بگیرید مطمئن باشید که زبان دوم نیز قابل یادگیری است.

سبکی که موسسه گوئج لند در یادگیری مکالمه زبان انگلیسی به زبان آموزان دنبال می کند همان سبک اموزش زبان مادری به کودکان را دارد.

همانگونه که کودک برای یادگیری زبان مادری نیاز به یادگیری دقیق گرامر ندارد و زبان را بر پایه جملات پرکاربرد و واقعی و ساده می آموزد دبیران گوئج لند نیز برای آموزش زبان آموزانی که تمایل به یادگیری مکالمه زبان انگلیسی دارند از همین سبک استفاده می کنند که در این شیوه گرامر در دل جملات کلیدی و بر اساس جمله های مفید و پرکاربرد آموزش داده می شود. در اصل شما به قدری درون یادگیری مکالمه غرق می شوید که اگر جمله ای از لحاظ گرامری اشکال داشته باشد ناخودآگاه متوجه می‌شوید که بخشی از جمله درست نیست و یا کلمات سرجای خودشان نیستند و این را شما حفظ خواهید کرد.

در تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منطقه ۱ تهران ما تماس های زیادی داشتیم به جرات می توانیم بگوییم که صد در صد این عزیزان قبلا از کلاس های زبان و یا معلمان زبان استفاده کرده بودند و همه آنها به اتفاق این نظر را داشتند که نمی توانند زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرند.

پس از اینکه ما علت را بررسی کردیم متوجه شدیم که اکثر دبیران محترمی که به این افراد برای تدریس مراجعه کرده بودند بیشتر تمرکزشان زبانشناسی بوده تا زبان آموزی و ما روشی که برای بعضی از این عزیزان به کار بردیم در مثلا حفظیات جملات این بود که آنها باید حداقل پنج جمله ای را که در روز واقعاً از آن استفاده می کردند را بیان کنند حتی به صورت ناقص و یا دست و پا شکسته که بعد از دو ماه آنها اعتراف کردند که بعضی از جملات را که خودشان تمرین می‌کردند ممکن بود در هفته ۲۰ بار تکرار کنند و وقتی که روز دوم آنها را تکرار می‌کردند به دلیل کاربردش در حافظه بلند مدت شان می ماند و الباقی به دلیل اینکه تا آخر هفته بیش از اندازه در ذهنشان تکرار می‌شد کاملاً در ذهنشان می‌نشست در اصل برای این تعداد مخاطبین زیادی که در منطقه یک تهران به ما مراجعه کرده بودند ما توانستیم از یک چارچوب دقیق و یکسری متدهای آموزشی مناسب شرایط آنها استفاده کنیم و این باعث شد که همه آنها در یک بازه زمانی پنج ماهه همان نتیجه ای را بگیرند که در مدت دو سال اخیر تمایل داشتند به آن برسند.

شما مخاطبین عزیز که این متن را مطالعه می‌کنید اگر تمایل دارید به روش یادگیری و با شرایط شما متد خاصی تهیه شود با ما در تماس باشید و ما این قول را به شما می‌دهیم که برای نوشتن متد آموزشی شما هیچ مبلغی دریافت نخواهیم کرد در اصل این پیگیری از طرف موسسه را بخشی از روند کلاس آموزشی در نظر خواهیم گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن