تدریس خصوصی زبان انگلیسی در سطح advance | امیرحسین شاه قلعه ای

امیرحسین شاه قلعه ای هستم مدرس خصوصی زبان انگلیسی در تهران، دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان از دانشگاه آزاد و با بیش از 12 سال سابقه تدریس در خدمت زبان آموزانم هستم.

بسیاری از ما زمانی به اهمیت یادگیری زبان انگلیسی پی میبریم که وارد اجتماع یا محیط های بیزینسی شده ایم و برای ارتقاء موقعیت شغلی یا تحصیلی نیازمند تسلط به زبان انگلیسی هستیم، برخی افراد نیز به دلیل مهاجرت ملزم به یادگیری این زبان هستند، از طرفی برخی والدین نیز برای این که فرزندانشان در آینده روزهای بهتری از نظر شغلی و اجتماعی داشته باشند سعی میکنند تا شرایط تسلط به زبان انگلیسی را برای فرزندان خود فراهم کنند.

معلم زبان انگلیسی کودکان
معلم زبان انگلیسی کودکان

یکی از راه های آموزش تدریس خصوصی زبان انگلیسی در سطح Advance است، البته باید در نظر داشت کسانی به این سطح می رسند که آشنایی مناسبی با زبان انگلیسی داشته باشند، بنابراین شرایط تدریس در این سطح با شرایط تدریس در سطوح پایینتر متفاوت است، مباحث درسی پیشرفته تر و تخصصی تر است و مطمئنا نیازمند تمرکز بالای زبان آموز و مهارت بسیار مدرس می باشد.

معمولا برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی در سطح Advance یک منبع آموزشی مشخص می شود و برنامه ریزی درسی برای تقویت و یادگیری مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی شامل مهارت شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن است.

یکی از بهترین منابع برای یادگیری زبان انگلیسی در این سطح استفاده از کتاب های OXFORD در سطح پیشرفته است.

این مجموعه یکی از معتبرترین منابع آموزش زبان انگلیسی در تمام دنیاست که بر اساس توانایی زبان آموز به سه قسمت مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم می شود.

اصولا مدرسان سطح پیشرفته باید ساعات زیادی را به مکالمه و تماشای فیلم اختصاص دهند، از این طریق زبان آموز نه تنها از نظر مهارت شنیداری تقویت می شود بلکه می آموزد چگونه می تواند لغاتی که آموخته است در غالب جملات بیان کند.

همانطور که میدانید تسلط به زبان انگلیسی یعنی شما بتوانید همانند یک شخص بومی زبان انگلیسی را فصیح و بدون اشتباه صحبت کنید، بنابراین پیشنهاد میکنم تمرین و تکرار را فراموش نکنید و پیوسته به فکر یادگیری نکات جدید باشید، با تماشای فیلم شما میتوانید لغات و مصطلحات جدید را به خوبی فرا بگیرید. برای تقویت مهارت نوشتاری نیز میتوانید با نوشتن مقالات ساده در زمینه ها و با عنوان های مختلف آغاز کنید و کم کم به سمت مقالات پیشرفته تر حرکت کنید.

اگر قصد دارید یک معلم خصوصی برای یادگیری زبان انگلیسی در این سطح استخدام کنید بهتر است به دنبال یک شخص کاملا با تجربه و دانش بالا باشید، چرا که آنچه در این سطح از زبان آموزی اهمیت فراوانی دارد نکاتی است که باعث می شود آموزش شما تکمیل شود، بنابراین ممکن است هرکسی نتواند به این سطح از مهارت برسد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن