الناز فراستی، معلم خصوصی آموزش زبان انگلیسی هشتم

الناز فراستی هستم، مدرس خصوصی زبان انگلیسی در مقاطع مختلف تحصیلی، دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی و مدرس یکی از معتبرترین موسسات آموزشی در تهران هستم، 10 سال سابقه تدریس خصوصی زبان دارم که از این زمان 2 سال است که منحصرا به تدریس زبان انگلیسی مقطع دوم متوسطه مشغول هستم.

دانش آموزان در سال هفتم و با ورود به دوره اول متوسطه با زبان انگلیسی آشنا می شوند، این مقدمه آشنایی و فراگیری یک زبان خارجه به عنوان زبان دوم است، بنابراین یادگیری اصول اولیه و گرامرها در سالهای اول تدریس نقش عمده ای در میزان یادگیری و البته علاقمندی و انگیزه برای یادگیری بیشتر این درس در دانش آموز فراهم خواهد کرد.

من معتقدم برای موفقیت در درس زبان انگلیسی باید شیوه های صحیح تدریس و البته مطالعه این درس رعایت شود، مهمترین نکته ای که دانش آموز باید به آن توجه کند این است که در کنار فراگرفتن گرامر بسیار مهم است که دایره لغات بسط داده شود، دانش آموز باید یک برنامه مرتب روزانه داشته باشد و هر روز حتی برای یک مدت زمان کوتاه به حفظ و یادگیری لغات جدید بپردازد.

حفظ کردن گرامرها هیچ دردی از دانش آموز دوا نخواهد کرد، شما زمانی می توانید مدعی شوید در یادگیری موفق هستید که بتوانید آموخته های خود را به خوبی به کار بگیرید، این به آن معناست که بعد از آموختن گرامر یک درس بتوانید جمله سازی های صحیح داشته باشید.

من همیشه به شادگردانم توصیه می کنم که مطالب را به جای حفظ کردن بیاموزند، به کار گیرند و با این روش به یاد بسپارند، چرا که درس زبان انگلیسی یک درس کاملا پیوسته است، گرامر هر سال تحصیلی اگر به خوبی فرا گرفته نشود در سال آینده نیز برای یادگیری دروس مسلما با مشکل مواجه خواهید بود. پس حتما سعی کنید از همین سال های ابتدایی آشنایی با زبان انگلیسی تمام مفاهیم و نکات مهم آن را به خوبی فرا گیرید.

استفاده از کلاس های خصوصی با معلم خصوصی و یا شرکت در کلاس های آموزشگاهی نیز میتواند به قوی شدن پایه درس زبان کمک بسیاری کند، نباید فراموش کرد که یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یک مهارت می تواند در آینده شغلی هر فرد یک امتیاز ویژه محسوب شود، بنابراین هزینه کردن برای یادگیری این درس در واقع یک نوع سرمایه گذاری بلندمدت خواهد بود.

تمرین و تکرار و اعتماد به نفس بالا از جمله دیگر مسائلی است که در موفق بودن دانش آموز تاثیر بسیاری دارد، وقتی دانش آموز مباحث را به صورت مداوم دوره می کند، در مورد توانایی خود در یادگیری به اعتماد به نفس بالایی دست پیدا می کند و این عزت نفس به او کمک می کند تا در امتحان بدون استرس بتواند به خوبی به سوالات پاسخ دهد.

من معتقدم که معلم خصوصی و تدریس او بخش کوچکی از پروسه یادگیری زبان است، در واقع این پشتکار و تلاش زبان آموز است که می تواند از او یک دانش آموز موفق و پیروز در یادگیری زبان انگلیسی بسازد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن