آیدا برزونژاد | تدریس خصوصی زبان انگلیسی نهم در منزل

من آیدا برزونژاد هستم، مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی دارم، بیش از 7 سال است که به تدریس زبان انگلیسی در مقطع اول متوسطه مشغول هستم، مدرس زبان تیزهوشان و زبان کنکور هستم و در یکی از آموزشگاه های معتبر به آموزش زبان انگلیسی مشغول هستم.

زبان انگلیسی یکی از دروس بسیار مهم و چالش برانگیز دوران مدرسه است که همه ما با این درس و کلاس ها و امتحانات آن خاطره داریم. یادگیری انگلیسی اگرچه کمی سخت به نظر می رسد اما بد نیست بدانید که اگر ذهن مثبتی در مورد یادگیری این درس داشته باشید، معلم خوبی در اختیار داشته باشید و تکرار و تمرین مناسب نیز انجام دهید مطمئنا به خوبی آن را فرا میگیرید.

زبان انگلیسی نهم بعد از دو سال  آشنایی دانش آموزان با مباحث ابتدایی زبان، به عنوان یک منبع درسی در سال نهم نیز قرار دارد. از طرفی درس زبان انگلیسی یک درس کاملا پیوسته است، بنابراین اگر دانش آموزی درس زبان انگلیسی در سالهای هفتم و هشتم را به خوبی فرا گرفته باشد، مطمئنا در سال نهم مشکلی نخواهد داشت، اما اگر یادگیری این درس به خوبی در دو سال گذشته پیش نرفته باشد، باید بدانید که در میانه راه قرار دارید بنابراین بهتر است که با روش های درست و استاندارد پایه درسی زبان انگلیسی خود را قوی کنید.

برای اینکه بتوانید زبان انگلیسی را به خوبی فرا گیرید باید به این درس علاقه داشته باشید، بدانید که زبان انگلیسی یک مهارت کاملا کاربردی است که در آینده شغلی و فردی شما تاثیر دارد بنابراین باید تمام سعی خود را کنید تا در این درس مهارت کافی کسب کنید.

اگر گرامرهای ابتدایی زبان انگلیسی و لغات مربوط به سالهای هفتم و هشتم را به خوبی یاد گرفته باشید با یک برنامه ریزی دقیق می توانید از پس زبان انگلیسی نهم نیز برآیید.

گاهی نیاز است که برای یادگیری بهتر از تدریس خصوصی استفاده کنید، انتخاب معلم خصوصی خوب، داشتن یک برنامه  مناسب درسی، یادگیری قدم به قدم تمام گرامرها و مهمتر از همه حفظ لغت و تمرین کردن این مباحث به شما کمک می کند تا بتوانید زبان نهم را به صورت مفهومی و دقیق بیاموزید.

حل متناوب نمونه سوالات امتحانی به شما کمک می کند تا شناخت خوبی از شیوه های طراحی سوال پیدا کنید و بتوانید به سوالات مختلف به راحتی پاسخ دهید. معمولا سوالات امتحانی دارای یک نظم خاص است که از نکات مهم هر درس انتخاب می شوند، ترتیب سوالات معمولا با دیکته کلمات، انتخاب لغات مناسب، نکات گرامری و درک مطلب است.

همیشه پیشنهاد می شود که برای یادگیری درس زبان انگلیسی باید مطالعه و تمرین روزانه داشته باشید، این کار به شما کمک می کند تا مباحثی که می آموزید را به راحتی فراموش نکنید، حتما شنیده اید که انگلیسی فرّار است، این به آن معنا است که اگر به طور مداوم و مناسب تمرین نداشته باشید خیلی راحت مباحث و نکات آن را فراموش خواهید کرد.

پس بهتر است در کنار انگیزه و علاقه و البته یک معلم خوب و توانا، به اندازه کافی صبر و پشتکار برای انجام تمرینات روزانه داشته باشید. اگر می خواهید در یادگیری موفق باشید باید منابع دیگری مثل کتاب های داستان متناسب با مقطع آموزشی خود و یا کتاب های نمونه سوالات و نکات مهم درسی را نیز مطالعه کنید. در هر صورت برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی نباید از هیچ تلاشی فروگذار کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن