آزیتا آتشبار | فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی

آزیتا آتشبار هستم فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از سال ۹۰ مشغول به تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران هستم در این مدت ۷ سال به طور تمام وقت زبان انگلیسی در تهران تدریس کردند که شامل آموزشگاه ها و منازل زبان آموزانم بوده است.

اکثر شاگردانم خانم بوده اند و معمولا مرا در تبلیغاتی که در اینترنت داشتم با جمله تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در تهران پیدا می‌کردند.

مدتی نیز تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین داشته‌ام با دانش آموزان مدرسه و زبان آنها را آموزش می دادم.

در این مدت رویکرد بنده مکالمه زبان انگلیسی بوده و بیشتر شاگردانم نیز پس از گذراندن چندین جلسه با اینجانب روی مکالمه زبان انگلیسی مسلط شده اند.

بنده در تدریس خصوصی زبان انگلیسی فاکتورهای زیادی ها دارم اما پر کاربرد ترین آنها ارتباط موثر با زبان آموز و همچنین روش فراگیر می باشد از نظر من آموزش زبان انگلیسی در هر موضوعی چه ترجمه و چه گرامر روش های خود را دارد و این معلم زبان انگلیسی است که باید تشخیص دهد کدام موضوع برای زبان آموز اهمیت بیشتری دارد و آن را به او آموزش دهد و بهترین روش هم از نظر من در آموزش زبان انگلیسی قرار دادن مخاطب در شرایط یادگیری است و همچنین برنامه ریزی برای او. من در تدریس خصوصی زبان انگلیسی معمولاً مثال های کاربردی و هدفمند برای شاگردانم ارائه می کند و برای افرادی که برای آزمون های مختلف درخواست تدریس خصوصی زبان انگلیسی دارند تکنیک های حل سوالات رو در اختیار آنها قرار می دهم بیشتر رویکرد من استفاده از مثال های کاربردی در آموزش زبان انگلیسی است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن