آرمین جلالیان | معلم حرفه ای زبان انگلیسی یازدهم

من آرمین جلالیان هستم، دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستم و بیش از 8 سال است که به تدریس خصوصی زبان انگلیسی مشغول هستم. 5 سال سابقه تدریس در آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران دارم.

درس زبان انگلیسی از جمله دروسی است که اکثر بچه ها در یادگیری آن دچار مشکل هستند. از طرفی یک درس کاملا کاربردی و مهم است که یادگیری آن برای دانش آموزان لازم و حتی واجب است. بنابراین بسیاری از والدین نگران سعی می کنند با استخدام معلم خصوصی این خلا را پوشش دهند.

دانش آموزان به ویژه در سالهای آخر تحصیلی به ویژه سال یازدهم و دوازدهم به اهمیت درس زبان پی می برند، از طرفی این درس یکی از منابع کنکور محسوب می شود که داشتن درصد بالا در این درس می تواند دانش آموزان را از سایر رقبا پیش اندازد، به همین دلیل سرمایه گذاری روی این درس می تواند موفقیت در کنکور را نیز در پیش داشته باشد.

به نظر استفاده از معلم حرفه ای زبان انگلیسی در سال یازدهم و دوازدهم می تواند به دانش آموزان کمک کند تا عملکرد بهتری داشته باشند، از طرفی زبان انگلیسی یک درس کاملا زنجیره ای است که مباحث آن به یکدیگر مربوط است و از سال هفتم که دانش آموزان با زبان انگلیسی آشنا می شوند این مباحث به هم گره خورده و در تمام کتب درسی در سالهای آینده مورد نیاز خواهد بود.

بنابراین اگر دانش آموزی در یادگیری درس زبان در سالهای اولیه آشنایی با این درس مشکل داشته است، بهتر است که تعداد جلسات زیادی را به مرور دروس و گرامر سالهای گذشته پرداخته و نقاط ضعف خود در این دروس را برطرف کند تا بتوان با پشتوانه خوبی درس های جدید سال یازدهم را آغاز کند.

می توان ساعاتی از کلاس های خصوصی درس زبان یازدهم را به نکات مهم تستی اختصاص و آشنایی با تست های زبان اختصاص داد. فراموش نکنید که برای موفقیت در کنکور باید قدم به قدم مراحل را پیش بروید، نمی توان همه چیز را برای روزهای آخر گذاشت. شروع آمادگی برای کنکور از سال یازدهم بهترین روش برای موفقیت در این سد است.

درس زبان را باید با انگیزه فراوان بیاموزید، از یادگیری این درس لذت ببرید و آن را به کار ببرید. برنامه شما باید به گونه ای تنظیم شود که در پایان دوره دوم متوسطه تا سطح متوسط زبانی پیشرفت کرده باشید.

سعی کنید حتما نمونه سوالات کنکور و امتحانی را در اختیار داشته باشید، تا با شکل سوالات آشنا باشید. همچنین مطالعه روزانه دروس و مرور گرامر و حفظ لغات جدید می تواند راه خوبی برای تسلط به این زبان باشد. هرگز جمله سازی بر اساس گرامرهای آموخته شده را فراموش نکنید. سعی کنید با گرامرها و لغاتی که آموخته اید جمله سازی های مختلفی در موقعیت های مختلف فرضی داشته باشید.

یادگیری زبان انگلیسی علاوه بر موفقیت در کنکور می تواند به پیدا کردن شغل های بهتر در آینده نیز به شما کمک کند، در حال حاضر تسلط به زبان انگلیسی یک امتیاز خوب برای افراد جویای کار محسوب می شود، پس سعی کنید زبان انگلیسی را از همین دوران مدرسه بیاموزید و بعدها آن را به صورت حرفه ای ادامه دهید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن